Aplinka

Kurdama antruosius namus savo mažiesiems draugams, ypač didelį dėmesį skyriau aplinkai. Norėjosi kuo mažiau dulkių, dar mažiau asfalto bei miesto šurmulio. Norėjau tik daug daug gryno oro, didelio kiemo bei naujų, gražių patalpų.

Ir man pavyko. Gal dar daugiau! „Rudnosiuko“ namelis, galiu drąsiai teigti, susirado mane pats 😊 Viskas įvyko taip, kaip norėjau. Apie ką svajojau.

Įsikūrėme vienoje gražiausių Vilniaus vietų, Lazdynėliuose – gamtos apsuptyje. Visai šalia Nacionalinio Būkčių miško kur netoliese teka Neris. Paukščių čiulbėjimas, atbėgančios stirnos, pušų ošimas, ramybė – visa tai mes turime! Turime puikų, gražų, erdvų, šiltą „Rudnosiuko“ namą!

Labai jį mylime, saugome. Man labai svarbu, kad tiek išorėje, tiek viduje supanti aplinka būtų žaisminga, estetiška, neperkrauta ir jaukiai artima namams bei ugdanti mažųjų kūrybiškumą. Tai, kas supa mus jau nuo mažų dienų, lavina mūsų skonį. Renkuosi tik kokybiškus spalvotus baldus, žaislus, kurie ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir lavina, ugdo, bei padeda mums augti ir tobulėti. Interjero detales kuriame kartu su vaikais. Ir mums puikiai sekasi! Kartu mes galime labai labai daug!

Ir visada vadovaujamės tuo, kad geriau mažiau, bet tai, ko reikia. Tik tai kas gražu, tik tai, kas džiugina mūsų širdeles bei akeles! 😊

Kviečiame užsukti! Su didžiausiu malonumu viską aprodysiu.

Vaida

Aplinka