Sveiki

„Rudnosiuko“ nameliuose – mes dalinamės žaislais.

Sakome „ačiū“ ir „prašau“.

Siaučiame iki debesų!

Juokiamės iki žvaigždžių!

Svajojame ir kuriame.

Atsiprašome, jeigu nuliūdinome.

Niekada neužmiegame be pasakos ir bučinio…

Man, darželio įkūrėjai, tai pats nuostabiausias laiko tarpas gyvenime. Jau 6 metai, kiekviena diena – tikrų tikriausia šventė! Beprotiškai myliu visus mūsų vaikučius! Auginu juos kaip savo! Ir kam tas “kaip”? Jie mano! Mano draugai, mano širdutės, mano mano mano…

Neapsakoma, nepamatuojama, tikrų tikriausia meilė vaikams… Rudenį – krentanties lapams! Žiemą – besileidžiančioms purutėms snaigėms… Pavasarį – sprogstantiems pirmiems pumpurams, grįžtant gandrams, o vasarą… Ech, šauniausią vasarą – didžiausia meilė jūrai ir saulei!

Štai čia ir yra didžiausi mano įkvepėjai! Šypsotis ir niekada nesustoti!

Nuo pirmų dienų žinojau – viską padarysiu geriausiai. Svajojau, kūriau, laukiau, planavau, šiek tiek nerimavau, bet drąsiai kibau į darbus ir sukūriau šauniausius, antruosius namus – Jūsų vaikams.

Vaikai, mano mažieji vertintojai. Jų šypsenėlės, per dieną išgirsti milijonai kartų „MYLIU”, pasako, kad diena buvo puiki! Kad viską padariau, kad ji tokia būtų!

Sveiki 2
„Rudnosiuko“ įkūrėja, Vaida

Po kiekvienos dienos praleistos su mažaisiais draugais, norisi atsisėsti ant pasaulio krašto, mosuoti kojomis ir dėkoti likimui už nuostabiausią gyvenimo dovaną – dirbti darbą, kurį drąsiai galiu vadinti, didžiausiu malonumu!

Šiandien didžiuojuosi galėdama pristatyti „Rudnosiukus“ ir kviečiu užsukti į pilnus meilės, šilumos ir jaukumo mūsų virtualiuosius namučius 🙂